DAR MAZOWSZA- 5 lat na fali

Dnia Dwudziestego miesiąca Dziesiątego Roku Wisły pamiętnego… Czas płynie wartko jak rzeka! ? Już 5️ lat upłynęło od wodowania Daru Mazowsza – kiedy ruszyła jego wiślana służba.


To są setki rejsów z Wami, niezliczona ilość przygód na Wiśle i innych rzekach Mazowsza, tysiące uśmiechniętych pasażerów, ludzie mega zakręceni wokół wspólnej inicjatywy oraz coraz to nowe, coraz ciekawsze „drewniaki” na Wiśle – lejty, pychówki, baty i baciaki, byki, galary, nasuta i różne inne, w wielu miejscowościach – zainspirowane, wsparte, zachęcone przykładem Daru Mazowsza. ?


Dziś już widzimy, że to wszystko miało sens, choć 5 lat temu nikt z nas tak do końca nie wiedział, w jaką podróż się wybiera ?

Podziękujmy ludziom z Daru Mazowsza za lata ciężkiej ale i pięknej pracy. Spotykamy się na Darze Mazowsza, wspólnie świętować urodziny. A jeśli chcecie sprawić piękny prezent urodzinowy i autentyczną przyjemność dzielnej załodze – już dziś zalajkujcie Dar Mazowsza w konkursie na najpiękniejszą łódź tegorocznego Festiwalu RiverLights – załoga się tęgo napracowała nad jego designem ⬇️

PODZIĘKUJ ZA NASZĄ PRACĘ – GŁOSUJ NA DAR MAZOWSZA

daj lajka w głosowaniu na najpiękniejszą jednostkę RiverLights


Być z Wami to dla nas radość, pomóżcie nam dzielić się nią z innymi ! Zamiast oklasków – prosimy o udostępnienia i lajki ? Pomożecie?