Długi, majowy rejs weekendowy

Plener. Przyroda. Wisła. Przygoda. 💙Łodzie płyną a po drodze dosiadają/wysiadają ludzie. To kilkudniowa trasa, którą możesz pokonać wybranymi odcinkami lub w całości. Dopłyniemy do Ciebie na brzegu – zabierzemy także Twój rower lub psa. 🚲🐕 Dzwoń i zapytaj, jak i kiedy dołączyć do nas.
🏕️ Spanie w namiotach. Jedzenie z ogniska i kotła. Nocne liczenie gwiazd i słuchanie słowików. Życie załogowe na @Dar Mazowsza i @Rytman. Bierzemy też żagle !!! ⛵ Dla początkujących – nauka Wisły.
⬇️ Trasa: Warszawa – Wilanów – Wyspy Zawadowskie – Wyspy Świderskie – Ciszyca – rzeka Świder – Ławice Brzeskie – Góra Kalwaria – Kępa Radwankowska – Warszawa


⬇️ Przybliżony program:
✔️ Piątek (30.04): Krótka wycieczka po pracy – z Portu Czerniakowskiego w górę, do rogatek miasta – biwak na Wawrze/Wilanowie
✔️ Sobota (1.05): Podróż przez rezerwaty, odkrywanie Świdra – biwak Ciszyca/Świdry
✔️ Niedziela (2.05): Historia rzeką pisana – biwak Góra Kalwaria/Czersk
✔️ Poniedziałek (3.05): 1-dniowa miniOdyseja – powrót do domu
#Pływamy z sensem, kuchnią i kredensem. Bierzemy kawę i herbatę oraz prowiant na wspólne jedzenie. TY zabierasz własne przysmaki, dodatki, napoje, ciepłe ubrania, namiot i wszystko co sprawi, że ogarniesz się w plenerze.
💰 Rejs składkowy: zrzucamy się na paliwo i wspólny gar. 80 PLN/osobę na dzień. Dzieci do 12lat półdarmo. Pasażerowie „odcinkowi”- do negocjacji.
😷 Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zasady epi.
☎️ Dzwoń i pytaj – doradzimy, ustalimy: 509 539 530 Rezerwacja.