Już niedługo opowiemy co dalej …
— 31 grudnia 2017Dziękujemy za ten rok! ?
To był niesamowity czas, pełen nowych doświadczeń, wspaniałych inicjatyw i ludzi, którzy budowali z nami dobrą markę Wisły!
Nie żegnamy się, a mówimy „Wisła dalej płynie!” – cyferki w kalendarzu niczego dla nas nie zmieniają!
Już niedługo podsumowanie 2017 roku – bądźcie czujni!

