Pierwszy czerwcowy rejs biwakowy – 3 dni

Plener. Przyroda. Wisła. Przygoda. 💙Plan na relax i aktywny wypoczynek. Łodzie płyną a po drodze dosiadają/wysiadają ludzie. To 3-dniowa trasa, którą możesz pokonać wybranymi odcinkami lub w całości. Dopłyniemy do Ciebie na brzegu – zabierzemy także Twój rower lub psa. 🚲🐕 Dzwoń i zapytaj, jak i kiedy dołączyć do nas.
🏕️ Spanie w namiotach. Jedzenie z ogniska i kotła. Nocne liczenie gwiazd i słuchanie słowików. Życie załogowe na łodziach @Dar Mazowsza i @Rytman. Bierzemy też żagle i łapiemy wiatr !!! ⛵ Dla początkujących – nauka Wisły.
⬇️ Trasa: Warszawa – Wilanów – Wyspy Zawadowskie – Wyspy Świderskie – Ciszyca – rzeka Świder – Ławice Brzeskie – (może) Góra Kalwaria – Warszawa
⬇️ Przybliżony program:
✔️ Czwartek(3.06) godz 10:00: Kierunek Ciszyca – biwak w Ciszycy lub okolicy
✔️ Piątek (4.06): Kierunek Góra Kalwaria – biwak Nadbrzeż lub okolica
✔️ sobota (5.06): – Przez Urzecze do domu – biwak Warszawa (ok 19:00)
#Pływamy z sensem, kuchnią i kredensem. Bierzemy kawę i herbatę oraz prowiant na wspólne jedzenie. TY zabierasz własne przysmaki, dodatki, napoje, ciepłe ubrania, namiot i wszystko co sprawi, że ogarniesz się w plenerze.


💰 Rejs składkowy: zrzucamy się na paliwo i wspólny gar. 80 PLN/osobę na dzień. Dzieci do 12lat półdarmo. Pasażerowie „odcinkowi”- do negocjacji.
😷 Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zasady epi.
☎️ Dzwoń i pytaj – doradzimy, ustalimy: 509 539 530 Rezerwacja.