Rejs Niepodległości 2020

Zapraszamy wszystkich, którzy – tak, jak my – wolność kojarzą z czymś pięknym i radosnym. Spotkajmy się na wolnej rzece Wiśle, popłyńmy wspólnie jednostkami Dar Mazowsza, IBarka, Kropka/Kreska, Olęder, Panama, Rytman, Zefirelli oraz innymi zaproszonymi łodziami, wzdłuż warszawskich bulwarów wspominając, co się wydarzyło w 1918.
Po rejsach będzie ognisko – ale i tak trzeba się ciepło ubrać. Będzie gorąca herbata i coś smacznego na poczęstunek. Będzie wspólne granie i śpiewanie – przynieście gitary, bębenki i inne „przeszkadzajki”. Można też przynieść coś własnego na ognisko.


ZAPRASZAMY WAS – 11.11 godz. 11:11


MIEJSCE


ZGŁOŚ SIĘ – REZERWACJA

COVID: W tym roku Rejs Niepodległości zostanie zorganizowany symbolicznie – tylko przez załogi jednostek wiślanych, bez pasażerów i bez wspólnego ogniska, zaś relacje video będziemy udostępniali na naszych stronach. Prosimy o zrozumienie.

Wybierz statek, którym chcesz płynąć oraz wskaż jednostki alternatywne, gdyby nie było miejsc na twoim statku. Twoje zgłoszenie zostanie odnotowane – otrzymasz email automatyczny. Potwierdzenia konkretnej rezerwacji przesyłamy osobnym e-mailem w tytułem REZERWACJA. Kontakt telefoniczny ułatwia koordynację listy pasażerów w przypadku zmian lub dodatkowych warunków.

 


ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA


Rejs Niepodległości to oddolna inicjatywa armatorów warszawskich, którzy wraz z warszawiakami chcą uczcić rocznicę odzyskania Niepodległości. Projekt współfinansuje Ministerstwo Obrony Narodowej