Rejsy dla seniorów

REJS DLA SENIORÓW – na tym rejsie pierwszeństwo mają osoby w wieku emerytalnym a one – mogą zaprosić również swoich młodszych: wnuki, dzieci, podopiecznych. Zgłoście się z bliskimi, z którymi czujecie się najbezpieczniej! Chodzi nam o zapewnienie komfortu osób, które szanujemy i o nie dbamy, które jednak przez dłuższy czas izolacji były wykluczone społecznie. Dlatego teraz zapraszamy Was serdecznie i postaramy się Wam stworzyć komfortowe i bezpieczne warunki rejsu.


COVID-19 – rejsy prowadzimy zgodnie z regulacjami i rozporządzeniami epidemiologicznymi. Wg aktualnych przepisów zabieramy już 12 pasażerów. Na pokładzie zapewniamy bezpieczne odległości oraz procedurę. Prosimy o zachowanie wszelkich rygorów zalecanych w miejscach publicznych. Na rejsy dla seniorów zapraszamy rodzinami – „pod jednym dachem” i zapewniamy szczególną dbałość o odległości.


PROGRAM – REJS z PRZEWODNIKIEM DLA SENIORÓW
  • godz. 15:00 – 16:30 – Port Czerniakowski – Gruba Kaśka – Wodociągi – Siekierki – Plaża Saska – Płyta Desantu (Przystań 511) – Warszawa – życie miasta przy wielkiej rzece – REJS DLA SENIORÓW (to oni są bohaterami i zapraszają swoich młodszych)
  • godz. 17:00– 18:30 – Płyta Desantu (Przystań 511) – Wyspa Poniatówka – Bulwary Wiślane – Podzamcze – Port Czerniakowski – Wisła – życie rzeki w wielkim mieście – REJS DLA SENIORÓW (to oni są bohaterami i zapraszają swoich młodszych)

ZGŁOŚ TYCH, KTÓRYM CHCESZ PODZIĘKOWAĆ ZA WYTRWAŁOŚĆ NA KWARANTANNIE

Pomóż im wypełnić formularz, zaproponuj kogoś, z kim będą się czuli dobrze. Wybierz pasujący termin i podaj termin opcjonalny. Możesz też zgłosić grupę do łącznie 6 osób, w której podstawą są seniorzy. Potwierdzenia przyjęcia rezerwacji przesyłamy osobnym e-mailem. Kontakt telefoniczny ułatwia koordynację listy pasażerów w przypadku zmian lub dodatkowych warunków.


Wisła Bliska to cykl rejsów tematycznych, działania animacyjne na rzece i działania informacyjne mające na celu przekonanie warszawiaków, że Wisła przepływa bardzo blisko nich i że warto nad nią stale bywać.
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa