Warszawa – Góra Kalwaria = sobota + noc

Dużo łodzi, dobry klimat, fajni ludzie. W dzień woda, w nocy ogień. Proponujemy sobotni relaks na rzece oraz niezapomniane przygody podczas rejsu przez piękne rezerwaty i ławice wysp. Zapraszamy na pokłady Dar Mazowsza i Rytman, które wraz z innymi łodziami płyną na Zielone Świątki na Urzeczu. Ruszamy z portu Czerniakowskiego, pod wieczór lądujemy na biwaku pod Górą Kalwarią (ognisko i nocleg w namiotach), w niedzielę o 8 rano wysadzamy pasażerów w Porcie Góra Kalwaria (miasto). Tam łodzie zabierają uczestników orszaku zielonoświątkowego, a miejsca dla innych tylko w miarę wakatów.

Z GK można wrócić autobusem do Warszawy (ZTM linia 742) albo własnym rowerem (możemy go zabrać na pokład łodzi). Albo się dogadać z innymi na transport…

Zrzutka tylko na paliwo: 60 PLN/os. Reszta we własnym zakresie, choć gazu na kuchni, kawy, herbaty, wody i dobrego nastroju nie odmówimy nikomu ?

To być może ostatnia okazja przed zamknięciem Wisły na cały sezon przy budowie mostu Południowego. Pogoda i woda jest świetna, więc pora to wykorzystać.

zgłoszenia i rezerwacja: kontakt@rokwisly.pl mob.509 539 530

Start: 8.06.2019 godz 11:00 Port Czerniakowski

Biwak: 8.06.2019 godz 20:00 Plener przed Górą Kalwarią

Koniec: 9.06.2019 godz 8:00 Góra Kalwaria