Mikołajkowe Przepływanie Wpław Wisły III Edycja | ROK RZEKI WISŁY

Mikołajkowe Przepływanie Wpław Wisły III Edycja

kiedy: 03.12.2017 r.

gdzie: Włocławek, Przystań nad Wisłą ul. Piwna 1

kto: Morsy Kujawskie Włocławek

kontakt: 692 244 886; kolaksa@wp.pl

opis: III Edycja Mikołajkowego Przepływania Wpław Wisły we Włocławku. To zimowa impreza sportowo-rekreacyjna, organizowana w ramach projektu pod nazwą „Mikołaj też dba o zdrowie, hart ducha, tężyznę fizyczną i przepływa Wisłę”.

url: https://www.facebook.com/events/1457274131030599/


Morsy Kujawskie Włocławek organizują III Edycję Mikołajkowego Przepływania Wpław Wisły. Jest to impreza sportowo-rekreacyjna, organizowana w ramach projektu pod nazwą „Mikołaj też dba o zdrowie, hart ducha, tężyznę fizyczną i przepływa Wisłę” dofinansowanego przez Prezydenta Miasta Włocławek.
Wydarzenie to odbędzie się w dniu 3 grudnia 2017 r. (niedziela) i rozpocznie się o godzinie 10.00 oficjalnym przywitaniem przybyłych Morsów i zaproszonych gości. Wydarzenie polega na przepłynięciu wpław Wisły z jednego brzegu na drugi na dystansie ok. 500 m. Miejsce przepływania z Włocławek Zawiśle do Przystań nad Wisłą we Włocławku.
Uczestnicy, jak na Morsów przystało, płyną w strojach kąpielowych z płetwami lub bez (do wyboru). Każdy z uczestników biorących udział w przepływaniu zabiera ze sobą czapkę Mikołaja i bojkę ratowniczą tzw. „pamelkę”. Płynący będą zabezpieczani przez WOPR, Policję, Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe. Dla przepływających będą przygotowane medale, dyplomy, obiad, a dla wszystkich uczestników kawa, herbata i grochówka. Limit miejsc dla osób przepływających wynosi 50 osób!!! Ilość miejsc dla kibiców – nieograniczona!