Plaża Saska

Kameralna plaża z widokiem na Powiśle.

W weekendy na plaży pracuje plażowy, bezpłatnie dostępne są leżaki, w wyznaczonych miejscach można rozpalić grill.  Z plaży regularnie odpływa prom Słonka, który przewozi bezpłatnie pasażerów na Płytę Desantu.

http://www.ztm.waw.pl/download/img/181_slonka.pngRower: brak w pobliżu Veturilo. Przy plaży przebiega nadwiślańska ścieżka rowerowa (10 km-owy system ścieżek nad Wisłą po praskiej stronie), wygodny dojazd rowerem z obu stron (od strony plaży Poniatówka lub od strony Mostu Łazienkowskiego)

138, E1 – przystanek Kryniczna 01,02 (przystanek na zadanie), 138, 141, 143, 151, 182, 188, N25 – przystanek Wał Miedzeszyński 01,02 (przystanek na żądanie)

Parking ziemny utwardzony przy dróżce do MOS2 (ul. Wał Miedzeszyński w stronę Wawra, ostatni zjazd w prawo przed Mostem Łazienkowskim, droga szutrowa, parking o niedużej objętości)Szukaj na Google:

 


Wisła Bliska to cykl rejsów tematycznych, działania animacyjne na rzece i działania informacyjne mające na celu przekonanie warszawiaków, że Wisła przepływa bardzo blisko nich i że warto nad nią stale bywać.
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa