1.10 (sobota) – bezpłatne rejsy na Dzień Seniora

REJS DLA SENIORÓW – na tym rejsie pierwszeństwo mają osoby w wieku emerytalnym a one – mogą zaprosić również swoich młodszych: wnuki, dzieci, podopiecznych. Zgłoście się z bliskimi, z którymi czujecie się dobrze! Chodzi o zapewnienie komfortu osobom, które szanujemy i o nie dbamy. Zapraszamy Was serdecznie – postaramy się Wam stworzyć wygodne i bezpieczne warunki rejsu.


Międzynarodowy Dzień Osób Starszych został ustanowiony 14 grudnia 1990 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Święto obchodzone jest corocznie 1 października. W ramach uzyskanych grantów oferujemy 2 specjalne rejsy.


 

ZGŁOŚ OSOBY, KTÓRYM CHCESZ ZAOFEROWAĆ TEN REJS

Pomóż starszym wypełnić formularz, zaproponuj kogoś, z kim będą się czuli dobrze. Wybierz pasujący termin i podaj termin opcjonalny. Możesz też zgłosić grupę do łącznie 4 osób, w której podstawą są seniorzy. Potwierdzenia przyjęcia rezerwacji przesyłamy osobnym e-mailem. Kontakt telefoniczny ułatwia koordynację listy pasażerów w przypadku zmian lub dodatkowych warunków. UWAGA: dzięki pozyskanym grantom te rejsy są bezpłatne dla wszystkich uczestników – świętujmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Te rejsy realizujemy w ramach projektu Obywatel Rzeki Wisły.


PROGRAM REJSÓW z PRZEWODNIKIEM

Pomnik Syrenki (most Świętokrzyski) – panorama Canaletta – bezludna wyspa Poniatówka – historia piastowskiego Żmija – pomnik Syrenki. Wycieczki 1-godzinne z opowieścią o Wiśle Mazowieckiej i ofercie mazowieckiej turystyki regionalnej.

ZABIERZ SIĘ Z NAMI NA REJS:

REJS

Rejsy tematyczne o Mazowszu z przewodnikiem. Historia, współczesność, informacje o rzece i żegludze, plener, relaks i aktywność nad rzeką. Łącznie w ramach tego projektu sezonie oferujemy mazowszanom 30 bezpłatnych, 1 – godzinnych rejsów w Warszawie.

DAR MAZOWSZA

Największa drewniana jednostka na Wiśle o długości 18m i szerokości 5m, szkuta – Królowa tradycyjnej żeglugi wiślanej. Wzorowana na planach z XVI w. Szkutę od pierwszej deski, od pierwszego dennika i krzywulca, wspólnymi siłami budowali pod okiem szkutnika ludowego również mieszkańcy Warszawy. A teraz realizuje projekty edukacyjne, turystyczne, varsavianistyczne i kulturalne, pływając po Warszawie i Mazowszu.


Obywatel Rzeki Wisły to działania mające na celu turystyczne i kulturalne wykorzystanie potencjału Wisły poprzez bezpośrednie działania oraz cykl szkoleń i spotkań warsztatowych dla animatorów lokalnych. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.


ZGŁOŚ SIĘ

Wybierz pasujący termin i podaj termin opcjonalny. Możesz też zgłosić grupę do łącznie 4 osób. Podanie kontaktu telefonicznego ułatwia koordynację listy pasażerów w przypadku zmian lub dodatkowych warunków.

Uwaga: Teraz na podany adres e-mail otrzymasz tylko automatyczne potwierdzenie wysłania formularza. Jeśli będą wolne miejsca- osobnym e-mailem z tytułem „potwierdzenie rezerwacja” – przyślemy dokładną informację na temat godziny i miejsca startu rejsu.