Flisacki Śmigus 2024

Przygotujcie pompy, sikawki, wodne pistolety i bazuki! ok. 2-godzinny rejs Darem Mazowsza i innymi łodziami, które podejmą wyzwanie bitwy na H2O, po najpiękniejszych zakątkach Dzielnicy Wisła. Świąteczna aktywność w plenerze oraz afirmacja cieczy w każdej postaci. Wyjadamy świąteczne zapasy, zażywamy swobody i wietrzymy głowy. Składkowo: na paliwo i dziegieć do łodzi 60 PLN/os + żywnościowe wkupne do świątecznego stołu, które wspólnie zjemy 🙂 ⬇️

ZRZUTKA:

☑️  60 PLN/os. Dzieci do 12 lat 40 PLN/os ➡️ rejs 2h, w tym bitwa na H2O i (ewentualnie) ognisko w trakcie. Kąpiele w Wiśle niewykluczone.

☑️ EXCLUSIVE rejs na zamówienie (cały statek dla Ciebie i Twoich znajomych w dowolnie ustalonym terminie) – 800 PLN/2 h ➡️ rejs + własny program  + indywidualna trasa + dowolny własny catering.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Jako, że łodzie na wodzie, I że Wisła nie bodzie,
A także dlatego, że nie ma tego złego, Co by zabroniło życia wiślanego,
Na dobrą pogodę i na życie młode, Flisacy jajem stukają i po rzece pływają.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

ZGŁOSZENIA:

Uwaga: Teraz na podany adres e-mail otrzymasz tylko automatyczne potwierdzenie wysłania formularza. Jeśli będą wolne miejsca- osobnym e-mailem z tytułem „potwierdzenie rezerwacji” – przyślemy dokładną informację na temat jednostki, godziny i miejsca startu rejsu. Jeśli nic nie otrzymujesz to znaczy, że do obecnej chwili nie mamy wolnych miejsc (co się może zmienić bo inni nieraz rezygnują).