Flisackie Jajeczko 2024

Sobota 30.03.2024 godz 13:00 – 16:00. Rejs po Wiśle, przedświąteczne życzenia i spotkanie. Dla chętnych: kąpiel w Wiśle, sauna lub ognisko.

Zapraszamy wszystkich chętnych na przedświąteczne spotkanie sympatyków Wisły na Darze Mazowsza, aby stuknąć się jajeczkiem i złożyć życzenia na nadchodzącą Wielkanoc. Oraz chwilę odetchnąć po przedświątecznych porządkach. Przyprowadźcie dzieci, żeby się nie plątały po domu. Widzimy się w Sobotę, o 13:00 ruszamy z Portu Czerniakowskiego a po rejsie lądujemy na jednej z warszawskich plaż. Dla chętnych kąpiel w rzece i sauna, którą rozłożymy na plaży (jest grupa chętnych), dla innych ognisko i pieczone wg uznania i postnych preferencji a dla wszystkich- wycieczka statkiem, odpoczynek i wolność na rzece. Przynieście smakołyk, jajeczko, napoje – w trakcie rejsu poszukamy wodnego zajączka i wikliny na palmy, może coś się uplecie…
Obowiązuje zrzutka – na paliwo i dziegieć do łodzi 😘. A stół robimy wspólny. 🥚🐇

ZRZUTKA:

☑️  60 PLN/os. Dzieci do 12 lat 40 PLN/os ➡️ rejs 3h, w tym sauna i ognisko w trakcie.

☑️ EXCLUSIVE rejs na zamówienie (cały statek dla Ciebie i Twoich znajomych w dowolnie ustalonym terminie) – 800 PLN/2 h ➡️ rejs, w tym full sauna w trakcie + indywidualna trasa + dowolny własny catering.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Jako, że łodzie na wodzie, I że Wisła nie bodzie,
A także dlatego, że nie ma tego złego, Co by zabroniło życia wiślanego,
Na dobrą pogodę i na życie młode,
Flisacy jajem stukają i po rzece pływają.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

ZGŁOSZENIA:

Uwaga: Teraz na podany adres e-mail otrzymasz tylko automatyczne potwierdzenie wysłania formularza. Jeśli będą wolne miejsca- osobnym e-mailem z tytułem „potwierdzenie rezerwacji” – przyślemy dokładną informację na temat jednostki, godziny i miejsca startu rejsu. Jeśli nic nie otrzymujesz to znaczy, że do obecnej chwili nie mamy wolnych miejsc (co się może zmienić bo inni nieraz rezygnują).