Wisła, godzina W – armatorzy

Jestem armatorem – zgłaszam swoją jednostkę do rejsu:
Zgłoszenie jednostki ułatwia organizację wspólnego rejsu 1 sierpnia. Informacje umieszczamy na stronie z harmonogramem wydarzenia tak, aby pasażerowie poszukujący wolnych miejsc mogli się kontaktować bezpośrednio z wybranymi jednostkami. Armatorzy zgłoszeni poprzez formularz otrzymają też pamiątkowe albumy z wydarzenia.
Zasady udziału w uroczystym rejsie 1 sierpnia.

KOMUNIKATY ORGANIZACYJNE DLA DOWÓDCÓW JEDNOSTEK

  • Komunikat nawigacyjny Wód Polskich
  • Zasady udziału we wspólnym rejsie
  • Miejsce startu rejsu godz. 15:30 (Wisła, wysokość Podzamcza/Praska Plaża Miejska (Rusałka)/m.Śląsko-Dąbrowski)
  • Miejsce pamięci godziny „W” na Wiśle  – minuta ciszy, wieniec na wodę – godz.17:00 (Wisła, wysokość miejsca zatopienia statku „Bajka”, przestrzeń pomiędzy m.Poniatowskiego a wysokością 511 – płyta Desantu)
  • PRZEWODNIK NAWIGACYJNY PO WIŚLE WARSZAWSKIEJ – to świetne kompendium wiedzy o pływaniu w Warszawie- informacje, opis szlaku żeglownego, zastosowanie smartfona w nawigacji i informacje praktyczne

Dzięki uprzejmości sonars.pl:


Projekt Wisła godzina W – Rejs Powstańczy 2022 to cykl rejsów historycznych oraz uroczysty rejs 1.08.2022 i spotkanie ludzi Wisły w Warszawie – czyli działań przypominających o przebiegu Powstania 1944 nad Wisłą. Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”